Istorija

ISTORIJA

Kompanija ROBOPAC įkurta 1982 metais šiai dienai yra pasaulinis stretch plevėlės pakavimo įrenginių lyderis, gaminantis daugiau nei 5000 mašinų per metus, 70 procentų iš jų yra eksportuojamos.

Kompanija vysto kelias technologijas: robotas, besisukanti platforma, rotacinės rankos, horizontalus vyniotuvas ilgiems gaminiams, sulydymo įrenginiai.

Platus ir išvystytas ROBOPAC prekybinis ir aptarnavimo tinklas leidžia laiku ir efektyviai tiekti aptarnavimą bei palaikymą.

Patyrę regionų aptarnavimo vadybininkai ir jų platintojų tinklas deda visas pastangas klientų poreikių tenkinimui ir idealaus sprendimo paieškai. Kiekvienas komandos narys aistringai siekia, kad klientas turėtų geriausią aptarnavimą šioje sferoje.

Puikus darbas ir inovatyvios technologijos yra tai ko tikimasi iš Aetna Grupės produktų. Tol kol Jus naudosite ROBOPAC įrangą mes suteiksime Jums pasaulinio lygio aptarnavimą, dalis ir priedus. Patyrusių inžinierių komandą suteiks visą reikiamą pagalbą, kad Jūsų įrenginiai veiktų tinkamai.