Inovacijos

INOVACIJOS

ROBOPAC aistra inovacijoms visose gamybos procesuose koreliuoja su aukšta verslo kultūra ir technologijų plėtra bei pagarba vertybėms. Aetna įmonių grupė fokusuoja savo dėmesį ne į gamybinį procesą, bet į pačią logistikos grandinės pradžią – produkto pakavimą. Ilgamečių stebėjimo ir tyrimų metų nustatyta, kad kompanijos praranda milijardus eurų ar dolerių pristatant prekes, kurios atvežamos pažeistos ir negali būti parduotos ir išdėliotos ant prekystalio.

Užsakovo poreikių tenkinimas yra pagrindinis ROBOPAC kompanijos tikslas: dėmėsis klientui ir jo poreikiams yra kertiniai faktoriai įtakojantys nenutrūkstamą pakavimo mašinų tobulinimą. Kasmet kompanija investuoja į aptarnavimo sektorių tam, kad gebėtų kaip įmanoma greičiau padėti klientams visam pasaulyje:

  • Penktadalis darbuotojų yra kvalifikuoti specialistai, gebantis greitai reaguoti bet kuriame pasaulio taške;
  • Daugybė atstovybių, bei vietinių platintojų leidžia greitai pristatyti atsargines dalis;
  • ROBOPAC garantuoja pastovią pagalbą telefonu;
  • Kompanijos ofise įsteigtoje Aptarnavimo Akademijoje ištisus metus vedami mokomieji kursai technikos darbuotojams, platintojams ir agentams, kas užtikrina gerą ir savalaikį aptarnavimą klientams.

Tokie sprendimai ir atsakomybė už savo mašinas leidžia ROBOPAC būti ne tik tiekėju, bet idealiu partneriu kiekvienam klientui, siekiančiam išvystyti savo verslą.