TECHNOPLAT

TECHNOPLAT CS/CW

Technoplat CS ir CW tai pilnai automatines vyniojimo mašinos. Jose įrengti plėvelės nutraukimo ir prilydymo įrenginiai, kas užtikrina plėvelės “uodegos” prikabinimą prie krovinio ar paletes.

Technoplat CS/CW

Brošiūra (pdf, angl. k.)

Aprašymas (jpg, angl.k)

Technoplat pristatymo klipas

Spalvota valdymo panelė

7'' TOUCH SCREEN CONTROL PANEL

7″ valdymo panelė yra Technoplat smegenys, čia apjungiamos inovatyvios Robopac technologijos.

 

 

Karietėlės 

FR CARRIAGE

PDS CARRIAGE

PVS CARRIAGE

FR karietėlė

Plėvelės karietėlė su elektromagnetiniu stabdžiu. Elektromagnetinis miltelinis stabdis užtikrina precizinį stabdymo momento valdymą ir neišmeta į aplinką jokių teršiančių medžiagų. Įtempimo jėga reguliuojama iš valdymo panelės.

PDS karietėlė

Karietėlė su dviguba priešlaikinio įtempimo sistema, kuri aktyvuojama tiesiai iš valdymo panelės. Karietėlėje įdiegta priešlaikinio įtempimo sistema su fiksuotu 250% įtempimo rodikliu. Aktyvuojant “Stretch control” funkciją karietėlė gali automatiškai persijungti į kintamo įtempimo režimą (aktyvuojama elektromagnetinė sankaba esanti ant pirmojo ritinėlio).

PVS karietėlė

Plėvelės karietėlė su priešlaikiniu plėvelės įtempimo sistema su dviem nepriklausomais varikliukais. Įtempimo lygis nustatomas nuo 150% iki 400%. Įtempimo jėga reguliuojama patentuota elektronine technologija ir valdoma iš valdymo skydo.

Prispaudimas ir nukirpimas

Technoplat CW

UŽSPAUDIMO IR NUKIRPIMO ĮRENGINYS  SU PLĖVELĖS PRILYDYMU

Technoplat CS

UŽSPAUDIMO IR NUKIRPIMO ĮRENGINYS  SU PLĖVELĖS NUTRAUKIMU

Technoplat CW versijoje įdiegtas automatinis užspaudimo ir nukirpimo mazgas su plėvelės prilydymu. Technoplat CS versijoje įdiegtas automatinis užspaudimo ir nukirpimo mazgas su plėvelės nutraukimu.