R-Connect

Inovacijos ir nuotolinio prisijungimo galimybė: maksimalus produktyvumas užtikrinamas dėka pastovaus mašinos tinkamo veikimo stebėjimo. ROBOPAC R-Connect – technologiškai pažangi stebėjimo sistema leidžianti pilnai valdyti ir aptarnauti nutolusias kliento pakavimo mašinas. Tai išskirtinė inovacija pusiau automatinių įrenginių rinkoje, kuri yra prieinama Robopac atstovams ir galutiniams vartotojams.

Galinga ir vartotojui draugiška R-Connect labai svarbi galutiniam vartotojui: pagrindinis privalumas tai užtikrintumas dėl mašinos veikimo, kuris pasiekiamas nuolat stebint įrenginio veikimą ir optimizuojant veikimo kaštus. Be to programa  iki minimumo sumažina sistemos neveikimo laiką ir leidžia tinkamai planuoti aptarnavimą, taip pat padeda pašalinti iškilusias klaidas.

R-Connect įrenginys gali būti įdiegtas dar gamykloje arba integruotas į mašiną vėliau. Visos Robopac mašinos nuo šiol yra paruoštos specialaus modulio įdiegimui, kuris leidžia pasiekti visą informaciją realiu laiku ir analizuoti duomenis (statistika ir t.t.) internetu iš bet kokio įrenginio (kompiuterio, planšetes, telefono).

Trumpai – pagrindiniai R-Connect tikslai yra produktyvumo didinimas, statistikos stebėjimas, duomenų analizavimas ir aptarnavimo planavimas.