TECHNOPLAT 3000

TECHNOPLAT 3000

Technoplat 3000 didelio efektyvumo, pilnai automatinis pakavimo įrenginys. Konstrukcija, medžiagos ir programinė įranga šiame įrenginyje atitinka aukščiausius kokybės ir saugumo standartus.

Konstrukcijos patvarumas kartu su besisukančių dalių patikimumu, valdymu ir galimomis funkcijomis garantuoja efektyvumą ir ilgaamžiškumą net sudėtingiausiomis darbo sąlygomis. Technoplat 3000 puikiai tiks ten, kur reikia didelio produktyvumo.

Technoplat 3000

Brošiūra (pdf, angl. k.)

Aprašymas (jpg, angl.k)

Technoplat 3000 pristatymo klipas

Lietimui jautri valdymo panelė

TOUCH SCREEN CONTROL PANEL WITH CUBE TECHNOLOGY

Spalvota 7″ valdymo panelė.

 

 

Karietėlės 

PGS CARRIAGE

PVS CARRIAGE

PGS karietėlė

Karietėlė su dviguba priešlaikinio įtempimo sistema, kuri aktyvuojama tiesiai iš valdymo panelės. Karietėlėje įdiegta priešlaikinio įtempimo sistema su fiksuotu 250% įtempimo rodikliu. Aktyvuojant “Stretch control” funkciją karietėlė gali automatiškai persijungti į kintamo įtempimo režimą (aktyvuojama elektromagnetinė sankaba esanti ant pirmojo ritinėlio).

PVS karietėlė

Plėvelės karietėlė su priešlaikiniu plėvelės įtempimo sistema su dviem nepriklausomais varikliukais. Įtempimo lygis nustatomas nuo 150% iki 400%. Įtempimo jėga reguliuojama patentuota elektronine technologija ir valdoma iš valdymo skydo.

Prispaudimas ir nukirpimas

Turntable stretch wrapper - TECHNOPLAT 3000 - ROBOPAC SPA - automatic / for  cardboard boxes / pallet

Technoplat 3000 įrenginyje įdiegtas automatinė prispaudimo ir nukirpimo sistema su plėvelės nutraukimo arba sulydymo mazgu. Ši sistema tiksliai prispaudžia plėvelės “uodegą” po kiekvieno apsukto rato kas leidžia puikiai prisitaikyti prie krovinio specifikos.

 

Platformos pagrindas

Motorizuota besisukanti platforma su itin tvirtais plieniniais ritineliais. Standartinės versijos greitis 15 m/min, 76 mm skersmens ritineliai, 1100 mm darbinis ilgis, 120 mm tarpas tarp ašių. Ritinelius valdo perdavimo sistema su metaline grandine.

 

Turntable stretch wrapper - TECHNOPLAT 3000 - ROBOPAC SPA - automatic / for cardboard boxes / pallet