TECHNOPLAT 2000

TECHNOPLAT 2000

Technoplat 2000 didelio efektyvumo, pilnai automatinis pakavimo įrenginys. Konstrukcija, medžiagos ir programinė įranga šiame įrenginyje atitinka aukščiausius kokybės ir saugumo standartus.

Konstrukcijos patvarumas kartu su besisukančių dalių patikimumu, valdymu ir galimomis funkcijomis garantuoja efektyvumą ir ilgaamžiškumą net sudėtingiausiomis darbo sąlygomis. Technoplat 2000 puikiai tiks ten, kur reikia didelio produktyvumo.

Technoplat 2000 - Photo 1

Brošiūra (pdf, angl. k.)

Aprašymas (jpg, angl.k)

Technoplat 2000 pristatymo klipas

Spalvota valdymo panelė

Valdymo panelė yra Technoplat 2000 smegenys, čia apjungiamos inovatyvios Robopac technologijos. Plačiau.

 

 

Karietėlės 

Rotoplat - Photo 3

Rotoplat - Photo 4

PDS karietėlė

Karietėlė su dviguba priešlaikinio įtempimo sistema, kuri aktyvuojama tiesiai iš valdymo panelės. Karietėlėje įdiegta priešlaikinio įtempimo sistema su fiksuotu 250% įtempimo rodikliu. Aktyvuojant “Stretch control” funkciją karietėlė gali automatiškai persijungti į kintamo įtempimo režimą (aktyvuojama elektromagnetinė sankaba esanti ant pirmojo ritinėlio). Plačiau

PVS karietėlė

Plėvelės karietėlė su priešlaikiniu plėvelės įtempimo sistema su dviem nepriklausomais varikliukais. Įtempimo lygis nustatomas nuo 150% iki 400%. Įtempimo jėga reguliuojama patentuota elektronine technologija ir valdoma iš valdymo skydo. Plačiau

Prispaudimas ir nukirpimas

Technoplat - Photo 5

Technoplat 2000 įrenginyje įdiegtas automatinė prispaudimo ir nukirpimo sistema su plėvelės nutraukimo arba sulydymo mazgu. Ši sistema tiksliai prispaudžia plėvelės “uodegą” po kiekvieno apsukto rato kas leidžia puikiai prisitaikyti prie krovinio specifikos.

 

Platformos pagrindas

Motorizuota besisukanti platforma su itin tvirtais plieniniais ritineliais. Standartinės versijos greitis 15 m/min, 76 mm skersmens ritineliai, 1100 mm darbinis ilgis, 120 mm tarpas tarp ašių. Ritinelius valdo perdavimo sistema su metaline grandine.

 

Technoplat - Photo 5