SPIROR HP DR 600

SPIROR HP DR 600

Spiror vyniotuvai tai bene našiausi ir pažangiausi horizontalaus vyniojimo įrenginiai. 

Aukščiausios kokybės horizontalių vyniotuvų SPIROR šeimoje yra ir modeliai su dviem plėvelės karietėlėmis (400,600 ir 900 modeliai). Dvi karietėlės leidžia dar labiau pagreitinti vyniojimo procesą. Didelis kiekis papildomų opcijų daro šių vyniotuvų naudojimą beveik neribotu.  

 

Spiror HP DR 400 - Photo 1

Brošiūra (pdf, angl. k.)

Aprašymas (jpg, angl.k)

Pristatymo klipas

Spalvota valdymo panelė

Atnaujinta valdymo panelė su dideliu spalvotu ekranu leidžia lengvai ir greitai kurti vyniojimo programas. Padidinta atmintis sutalpins iki 8 skirtingų programų.

DR plėvelės karietėlė

Plėvelės karietėlėje įdiegta greito plėvelės ritinio užrakinimo ir atleidimo funkcija, kuri leidžia gerokai palengvinti operatoriaus darbą keičiant plėvelę ir maksimaliai sumažinti prastovos laiką. 

DR prispaudimas ir nukirpimas

Prispaudimo ir nukirpimo mazgas patikrintas daugybėje simuliacijų ir realiose sąlygose, todėl užtikrina maksimalų efektyvumą ir našumą. Prispaudimas ir nukirpimas Spiror 300 mašinose vykdomas kablio ir ašmenų sistema, tuo tarpu kitose serijos mašinose įdiegta žirklių pavidalo prispaudimo sistema su besisukančiomis ašmenimis.  

Besisukantis žiedas

Besisukantis žiedas pagamintas iš vientiso aliuminio lydinio, kas garantuoja tikslų ir tolygų sukimasi. Konstrukcija su vienu rutuliniu guoliu užtikrina patikimumą ir ilgaamžiškumą.   

Pneumatinis prispaudimas

Prispaudimas užtikrina vertikalų vyniojamo produkto stabilumą. Prispaudžiantys ritinėliai priklausomai nuo vyniojamo produkto gali būti pagaminti iš skirtingos medžiagos (nailonas, PVC, poliuretanas ir t.t.).