ROTOTECH CS/CW

ROTOTECH CS/CW

Rototech tai idealus sprendimas automatiniam nestabilių produktų vyniojimui plėvele.

Rototech CS/CW

Brošiūra (pdf, angl. k.)

Aprašymas (jpg, angl.k)

ROTOTECH CS/CW pristatymo klipas

Spalvota valdymo panelė

7'' TOUCH SCREEN CONTROL PANEL

7″ valdymo panelė yra vyniotuvo smegenys, čia apjungiamos inovatyvios Robopac technologijos.

 

 

Karietėlės 

FR CARRIAGE

PDS CARRIAGE

PVS CARRIAGE

FR karietėlė

Plėvelės karietėlė su elektromagnetiniu stabdžiu. Elektromagnetinis miltelinis stabdis užtikrina precizinį stabdymo momento valdymą ir neišmeta į aplinką jokių teršiančių medžiagų. Įtempimo jėga reguliuojama iš valdymo panelės.

PDS karietėlė

Karietėlė su dviguba priešlaikinio įtempimo sistema, kuri aktyvuojama tiesiai iš valdymo panelės. Karietėlėje įdiegta priešlaikinio įtempimo sistema su fiksuotu 250% įtempimo rodikliu. Aktyvuojant “Stretch control” funkciją karietėlė gali automatiškai persijungti į kintamo įtempimo režimą (aktyvuojama elektromagnetinė sankaba esanti ant pirmojo ritinėlio)

PVS karietėlė

Plėvelės karietėlė su priešlaikiniu plėvelės įtempimo sistema su dviem nepriklausomais varikliukais. Įtempimo lygis nustatomas nuo 150% iki 400%. Įtempimo jėga reguliuojama patentuota elektronine technologija ir valdoma iš valdymo skydo.

Prispaudimo, nukirpimo sistema su plėvelės sulydymu arba nutraukimu

Nauja plėvelės nutraukimo sistema, su kreipiančiąja aliumininė konstrukcija ir pneumatiniu cilindru, užtikrina tikslų paskutinio plėvelės sluoksnio sukibimą su vyniojamu produktu. Naujasis aliumininis prispaudėjas, valdomas pneumatinio cilindro, lydymo metu prilaiko plėvelę ir neleidžia jai praslysti. Plėvelės nukirpimas užtikrinamas įkaitinta viela ir prilydomas trimis juostomis reguliuojamomis pagal aukštį ir plotį. 

Rototech CS