ROTOPLAT

ROTOPLAT

Augantis poreikis produktus vynioti pagal individualius nustatymus, prisitaikant prie krovinio specifikos, išprovokavo Robopac įdiegti MULTILEVEL CONTROL funkciją. Inovatyvūs konstrukcijos ir programinės įrangos sprendimai instaliuoti visuose ROTOPLAT vyniotuvų modeliuose. Modernus 7 colių lietimui jautrus ekranas, su ikonelėm suprojektuotomis ir sukūrtomis Robopac, leido pristatyti naują MULTILEVEL CONTROL funkciją.

Rotoplat

Brošiūra (pdf, angl. k.)

Aprašymas (jpg, angl.k)

ROTOPLAT pristatymo klipas

Spalvota valdymo panelė

7'' TOUCH SCREEN CONTROL PANEL

7″ valdymo panelė yra Rotaplat smegenys, čia apjungiamos inovatyvios Robopac technologijos.

 

 

Karietėlės 

FR carriage

PDS carriage

PVS carriage

FR karietėlė

Plėvelės karietėlė su elektromagnetiniu stabdžiu. Elektromagnetinis miltelinis stabdis užtikrina precizinį stabdymo momento valdymą ir neišmeta į aplinką jokių teršiančių medžiagų. Įtempimo jėga reguliuojama iš valdymo panelės.

PDS karietėlė

Karietėlė su dviguba priešlaikinio įtempimo sistema, kuri aktyvuojama tiesiai iš valdymo panelės. Karietėlėje įdiegta priešlaikinio įtempimo sistema su fiksuotu 250% įtempimo rodikliu. Aktyvuojant “Stretch control” funkciją karietėlė gali automatiškai persijungti į kintamo įtempimo režimą (aktyvuojama elektromagnetinė sankaba esanti ant pirmojo ritinėlio).

PVS karietėlė

Plėvelės karietėlė su priešlaikiniu plėvelės įtempimo sistema su dviem nepriklausomais varikliukais. Įtempimo lygis nustatomas nuo 150% iki 400%. Įtempimo jėga reguliuojama patentuota elektronine technologija ir valdoma iš valdymo skydo.