ROTARY

ROTARY

Rotary – idealus sprendimas ypatingai nestabilių produktų apvyniojimui stretch plėvelė.

Galimybė išlaikyti paletę nejudinamą ir stabilizuoti produktus dažnas reikalavimas daugelyje pramonės šakų. Rotary aparatų šeima labai kokybiški įrenginiai užtikrinantys tinkamą produktų įpakavimą gamybinės linijos gale. Šiose įrenginiuose įdiegti puikus technologiniai sprendimai, kurie leidžia patikimai ir efektyviai supakuoti Jūsų krovinį.

 

Rotary

Brošiūra (pdf, angl. k.)

Aprašymas (jpg, angl.k)

ROTARY pristatymo klipas

Spalvota valdymo panelė

7'' TOUCH SCREEN CONTROL PANEL

7″ valdymo panelė yra Rotary smegenys, čia apjungiamos inovatyvios Robopac technologijos.

 

 

Karietėlės 

FR CARRIAGE

PDS CARRIAGE

PVS CARRIAGE

FR karietėlė

Plėvelės karietėlė su elektromagnetiniu stabdžiu. Elektromagnetinis miltelinis stabdis užtikrina precizinį stabdymo momento valdymą ir neišmeta į aplinką jokių teršiančių medžiagų. Įtempimo jėga reguliuojama iš valdymo panelės.

PDS karietėlė

Karietėlė su dviguba priešlaikinio įtempimo sistema, kuri aktyvuojama tiesiai iš valdymo panelės. Karietėlėje įdiegta priešlaikinio įtempimo sistema su fiksuotu 250% įtempimo rodikliu. Aktyvuojant “Stretch control” funkciją karietėlė gali automatiškai persijungti į kintamo įtempimo režimą (aktyvuojama elektromagnetinė sankaba esanti ant pirmojo ritinėlio)

PVS karietėlė

Plėvelės karietėlė su priešlaikiniu plėvelės įtempimo sistema su dviem nepriklausomais varikliukais. Įtempimo lygis nustatomas nuo 150% iki 400%. Įtempimo jėga reguliuojama patentuota elektronine technologija ir valdoma iš valdymo panelės.

Horizontali prailginama rotacinė ranka

Tvirta konstrukcija surinkta iš 5mm storio lakštinio plieno yra šios rotacinės rankos pagrindas. Robopac žengė dar vieną žingsnį pirmyn ir sukūrė pirmąją prailginamą rotacinį kronšteiną. Šios naujovės dėka atsirado galimybė reguliuoti maksimalų horizontaliosios rankos ilgį, kas leidžia vynioti produktus, kurių matmenys 1400mm x 1400mm. 

 

Horizontal Rotating Extendable Arm

ROTARY W

Robopac Rotary 708 Semi-Automatic Stretch Wrapper - Manufacturing Equipment — WSI Machinery

Galima užsisakyti Rotary tipo vyniotuvą tvirtinamą prie sienos.