ROBOT S6

ROBOT S6

Sukauptos patirties dėka Robopac sukūrė atnaujintą vyniojimo robotų versiją – ROBOT S6. Drąsaus dizaino ir naujausių technologijų samplaika leidžia šiam robotui būti lyderių šiame sektoriuje. 

  • Naudojamos pažangios technologijos, tokios kaip naujas 7″ lietimui jautrus valdymo ekranas ir inovatyvūs saugumo sprendimai.
  • Dėl įdiegtos galimybės atjungti automatiną kampų skaičiavimo sistema Robot S6 geba pakuoti įvairios formos ir dydžio produktus, net ir cilindro formos krovinius.
  • Šis robotas automatizuotas ir labai lankstus pakavimo sprendimas. Puikus pasirinkimas pramonei, kur reikia maksimalaus lankstumo logistikos ir sandėlio valdyme.
Robot S6 - Photo 1

Brošiūra (pdf, angl. k.)

Aprašymas (jpg, angl.k)

ROBOT S6 pristatymo klipas

Valdymo panelė

Naujai sukurta valdymo panelė dabar turi lietimui jautrų ekraną. Didelis spalvotas ekranas leis lengvai ir greitai kurti vyniojimo programas. Taip pat yra galimybė išsaugoti net iki aštuonių skirtingų programų. Plačiau

 

Karietėlės 

Robot Master - Photo 2 Robot Master - Photo 3

Robot Master - Photo 4

Robot S6 - Photo 5

FR karietėlė

Plėvelės karietėlė su elektromagnetiniu stabdžiu. Plačiau 

FRD karietėlė

Plėvelės karietėlė su mechaniniu stabdžiu. Plačiau 

PDS karietėlė

Plėvelės karietėlė su priešlaikiniu plėvelės įtempimo sistema valdoma iš valdymo panelės. Plačiau 

PVS karietėlė

Plėvelės karietėlė su priešlaikiniu plėvelės įtempimo sistema su dviem nepriklausomais varikliukais. Plačiau 

Mobilumas

Šio vyniotuvas išskirtinis bruožas – mobilumas. Roboto priekyje esančio vairo pagalba vyniotuvas gali būti lengvai perkeliamas iš vieno taško į kitą. Ergonomiškai išdėstyti valdymo mygtukai palengvins roboto transportavimą.

 

 

Apsauginis buferis

Priekinis avarinis buferis užtikrina staigų sustojimą kliūties atsiradimo atveju. Šios sistemos pagalba robotas gali dirbti nenaudojant papildomų barjerų ir neaptveriant darbo zonos.