MASTERPLAT PLUS

 

MASTERPLAT PLUS

Masterplat – jauniausia besisukančios platformos tipo vyniojimo mašinų serija iš Robopac. Joje apjungtas Ecoplat paprastumas su Rotoplat funkcionalumu.

Masterplat vyniotuvai yra dviejų tipų: su FRD karietėle arba su PGS tipo karietėle įgalinančia priešlaikinio (pre-stretch) įtempimo funkciją.

Bazinis Masterplat modelis turi galimybė vynioti paletes iki 2200 mm aukščio, tačiau yra galimybė užsisakyti versijas vyniojančias iki 2400 mm, 2800 mm, 3100 mm aukščio krovinius.

Masterplat - Photo 1

Brošiūra (pdf, angl. k.)

Aprašymas (jpg, angl.k)

MASTERPLAT PLUS pristatymo klipas

Valdymo panelė

Naujoji 3,5″ valdymo panelė su spalvotu ekranu. Plačiau.

 

Karietėlės

Masterplat - Photo 2

Masterplat - Photo 3

FRD karietėlė

FRD plėvelės karietėlės mechaninis stabdis reguliuojamas rankiniu būdų. Įtempimo lygis rodomas indikatoriuje esančiame valdymo panelėje. Galimybė išjungt/įjungt įtempimą leidžia atlaisvinti plėvelę prikabinimo prie paletes metu, nenumušant įtempimo nustatymų. Tokios sistemos dėka įtempimas gali būti pastovus ir nepriklausomas nuo plėvelės ritinėlio dydžio.

 

PGS karietėlė

Karietėlė su fiksuoto (200%) priešlaikinio plėvelės įtempimo (pre-stretch) sistema. Esant poreikiui yra galimybė užsisakyti pakaitinius papildomus krumpliaračius, skirtus pakeisti įtepimo lygį.

Platforma

Standartinės MASTERPLAT versijos platforma yra 1650 mm diametro ir gali atlaikyti iki 2000 kg krovinį, tačiau galima užsakyti ir versiją su 1800 mm diametro platforma arba platformą atlaikančią krovinį sveriantį iki 2500 kg.