COMPACTA 4

COMPACTA

COMPACTA vyniotuvai tai aukštos kokybes įrenginiai, sukurti  pasinaudojant per ilgus darbo metus sukaupta patirtimi. Daugybė patenkintų klientų visame pasaulyje  iškelia Compactą į pirmasias pozicijas šiame sektoriuje. 

Keli galimi žiedo diametro pasirinkimai leidžia Robopac spręsti įvairius vartotojo uždavinius. Universalumas ir naudojimo paprastumas kartu su aukščiausia kokybe išskiria Compactą iš šio segmento konkurentų.

Platesnė informacija apie šią vyniotuvų seriją Robopac puslapyje.

 

Compacta | © Compacta, stretch wrapping

COMPACTA  pristatymo klipas

Plėvelės karietėlė

FILM CARRIAGE | © Compacta Plėvelės karietėlė turi tiesioginio stabdymo ritinėlį, kurio stabdymo jėga gali būti reguliuojama bet kuriuo metu. Ši funkcija maksimaliai palengvina ritės keitimą ir plėvelės įvėrimą. Karietėlėje įdiegtas užraktas leidžiantis greitai užtvirtinti ir atleisti plėvelės ritinėlį.

Prispaudimas ir nukirpimas

Automatinė labai patikima prispaudimo ir nukirpimo sistema leidžia pilnai automatizuoti vyniojimo procesą.  CUTTING AND CLAMP UNIT

Versijos

Compacta aparatų seriją sudaro kelių dydžių ir modifikacijų vyniotuvai. Compacta 4, Compacta 6, Compacta 9, Compacta 12 – skiriasi žiedo diametrų ir galimo vynioti produkto išmatavimais. Compact SPR/SPG/TYRES pritaikyti skirtingiems produktams – atsarginiems dalims, padangoms (apvaliems produktams) ir t.t.