COMPACTA 12

COMPACTA 12

COMPACTA vyniotuvai tai aukštos kokybes įrenginiai, sukurti  pasinaudojant per ilgus darbo metus sukaupta patirtimi. Daugybė patenkintų klientų visame pasaulyje  iškelia Compactą į pirmasias pozicijas šiame sektoriuje. 

Keli galimi žiedo diametro pasirinkimai leidžia Robopac spręsti įvairius vartotojo uždavinius. Universalumas ir naudojimo paprastumas kartu su aukščiausia kokybe išskiria Compactą iš šio segmento konkurentų.

Šios mašinos sukurtos ilgų, siaurų produktų apvyniojimui, tokių kaip medinės apdailos detalės, aliumininės ir plastikinės detalės taip pat ir vamzdžiai ir t.t.

Saugus ir paprastas darbas, automatinis prispaudimas ir nukirpimas, nuolatinis plėvelės įtempimas leidžia patobulinti vyniojimo procesą ir sumažinti plėvelės nutraukimo riziką.

COMPACTA 9 - Photo 1

Brošiūra (pdf, angl. k.)

Aprašymas (jpg, angl.k)

COMPACTA 12 pristatymo klipas

Plėvelės karietėlė

Plėvelės karietėlė turi tiesioginio stabdymo ritinėlį, kurio stabdymo jėga gali būti reguliuojama bet kuriuo metu. Ši funkcija maksimaliai palengvina ritės keitimą ir plėvelės įvėrimą. Karietėlėje įdiegtas užraktas leidžiantis greitai užtvirtinti ir atleisti plėvelės ritinėlį.

Prispaudimas ir nukirpimas

Automatinė labai patikima prispaudimo ir nukirpimo sistema leidžia pilnai automatizuoti vyniojimo procesą. 

Paleidimo/stabdymo pedalas

Pedalo pagalba vyniojimo programa gali būti paleista visiškai saugiai.