COMPACTA S9

COMPACTA S9

COMPACTA S vyniotuvai tai aukštos kokybes įrenginiai, sukurti  pasinaudojant per ilgus darbo metus sukaupta patirtimi. Daugybė patenkintų klientų visame pasaulyje iškelia Compactą S į pirmasias pozicijas šiame sektoriuje. 

Keli galimi žiedo diametro pasirinkimai leidžia Robopac spręsti įvairius vartotojo uždavinius. Universalumas ir naudojimo paprastumas kartu su aukščiausia kokybe išskiria Compactą iš šio segmento konkurentų.

Compacta S9 - Photo 1

Brošiūra (pdf, angl. k.)

Aprašymas (jpg, angl.k)

Pristatymo klipas

Spalvota valdymo panelė

Atnaujinta valdymo panelė su dideliu spalvotu ekranu leidžia lengvai ir greitai kurti vyniojimo programas. Padidinta atmintis sutalpins iki 8 skirtingų programų.

Plėvelės karietėlė

Plėvelės karietėlė turi tiesioginio stabdymo ritinėlį, kurio stabdymo jėga gali būti reguliuojama bet kuriuo metu. Ši funkcija maksimaliai palengvina ritės keitimą ir plėvelės įvėrimą. Karietėlėje įdiegtas užraktas leidžiantis greitai užtvirtinti ir atleisti plėvelės ritinėlį.

Prispaudimas ir nukirpimas

Automatinė labai patikima prispaudimo ir nukirpimo sistema leidžia pilnai automatizuoti vyniojimo procesą. 

Paleidimo/stabdymo pedalas

Pedalo pagalba vyniojimo programa gali būti paleista visiškai saugiai. Kai tik prispaudimo ritinėliai nusileidžia operatorius gali atleisti pedalą ir pereiti prie kito produkto paruošimo, tuo tarpu įrenginys automatiškai suvynios produktą. Operatoriaus užduotis tik padėti vyniojamą produktą ir paspaudus pedalą paleisti ciklą. 

 

Pneumatinis prispaudimas

Pneumatiniai prispaudėjai su automatiniu nusileidimu užtikrinta produkto stabilizavimą vyniojimo metu. Eigos ilgis reguliuojamas rankiniu būdu, kas palengvina įvairaus aukščio produktų pozicionavimą.