Rotoplat LP

ROTOPLAT LP

Rotoplat LP – vyniotuvas su itin žema platforma, leidžiančia operuoti iš visų pusių. Esant tokiai žemai platformai lengva dirbti tiek su rankiniu krautuvu, tiek su įvairiais šakiniais krautuvais.

LP platformos aukštis siekia vos 30mm, o nauja patentuota platformos ratukų sistema suteikia ypatingą patikimumą.

Rotoplat LP

Brošiūra (pdf, angl. k.)

Aprašymas (jpg, angl.k)

ROTOPLAT LP pristatymo klipas

Spalvota valdymo panelė

7'' TOUCH SCREEN CONTROL PANEL

7″ valdymo panelė yra Rotoplat smegenys, čia apjungiamos inovatyvios Robopac technologijos.

 

 

Karietėlės 

FR carriage

PDS carriage

PVS carriage

FR karietėlė

Plėvelės karietėlė su elektromagnetiniu stabdžiu. Elektromagnetinis miltelinis stabdis užtikrina precizinį stabdymo momento valdymą ir neišmeta į aplinką jokių teršiančių medžiagų. Įtempimo jėga reguliuojama iš valdymo panelės.

PDS karietėlė

Karietėlė su dviguba priešlaikinio įtempimo sistema, kuri aktyvuojama tiesiai iš valdymo panelės. Karietėlėje įdiegta priešlaikinio įtempimo sistema su fiksuotu 250% įtempimo rodikliu. Aktyvuojant “Stretch control” funkciją karietėlė gali automatiškai persijungti į kintamo įtempimo režimą (aktyvuojama elektromagnetinė sankaba esanti ant pirmojo ritinėlio).

PVS karietėlė

Plėvelės karietėlė su priešlaikiniu plėvelės įtempimo sistema su dviem nepriklausomais varikliukais. Įtempimo lygis nustatomas nuo 150% iki 400%. Įtempimo jėga reguliuojama patentuota elektronine technologija ir valdoma iš valdymo skydo.

LP platforma

Ši itin žema platforma tinkama Masterplat Plus ir Rotoplat vyniotuvams. 30mm profilis leidžia lengvai užvažiuoti rankiniu krautuvu.  

270° ramp